ליווי אישי וצמוד – הבסיס לכל עסקת נדל"ן מוצלחת!

אתם כבר יודעים שעסקת נדלן היא ריקוד אינטנסיבי, פשוטו כמשמעו, בין האינטרס של המוכר לבין זה של הקונה. אתם רוצים שעורך הדין שילווה אתכם בעסקה יהיה באמת זמין עבורכם. אתם לא רוצים שמי שיטפל בעסקה יהיה מספר 11 ברשימה של המשרד המפואר…. או עורך דין צעיר שרק קיבל רישיון וזו לו העסקה הראשונה או השנייה… ואפילו לא החמישית… זו לא אופציה עבורכם.

אתם רוצים עורך דין שיהיה זמין עבורכם ויכיר את כל הפרטים החשובים לכם כל כך. עורך דין שידע לתת מענה לשאלות הרבות שעולות וידע גם לשאול את כל השאלות הנדרשות. עורך דין שיהיה נגיש עבורכם וידע שאתם לא רק חלק מהעניין אלא העיקר! עורך דין שאכפת לו מכם ומהצרכים המיוחדים שלכם. ותמיד יש צרכים כאלה.

התהליך מחייב שיתוף בין עורך הדין ללקוח כדי להפחית את הסיכונים למינימום האפשרי

ניהול סיכונים בתהליך – עיניים פקוחות לרווחה!

הניסיון מלמד שבכל עסקת מקרקעין קיים מימד של סיכון. לעיתים מדובר בסיכון פנימי. למשל, שהקונה לא ישלם בזמן, ולעיתים מדובר בסיכון חיצוני, כמו כח עליון או הליך משפטי שננקט כנגד אחד הצדדים לעסקה ועלול למנוע את האפשרות להשלים את העסקה. התהליך מחייב שיתוף בין עורך הדין ללקוח כדי להפחית את הסיכונים למינימום האפשרי. ישנו סיכון נוסף שממנו חייבים להימנע והוא ליווי עסקה על ידי עורך דין חסר ניסיון. או גרוע מכך, עורך דין חסר זמן או סבלנות. עורך דין כזה עלול להוביל לקטסטרופה ממנה יש להימנע בכל מחיר! הטיפול בעסקת מקרקעין חייב להתבצע אך ורק על ידי עורך דין המתמחה בעסקאות נדלן. אל תוסיפו סיכונים מיותרים.

עסקת נדל"ן היא קודם כל עסקה בין אנשים

שקט נפשי ואחריות – גם כשמוכרים דירה צריך ואפשר לישון טוב בלילה!

עסקת מקרקעין היא קודם כל עסקה בין אנשים. המשא ומתן אמנם מחייב ידע מקצועי וניסיון, אך לא פחות חשוב מכך – על עורך הדין להכיר אתכם ואת כל אותם האילוצים המיוחדים לעסקה שלכם. אתם חייבים לבחור את עורך הדין שיאפשר לכם לישון בלילה בידיעה שכל אותם גורמים שיש להתחשב בהם אכן נלקחים בחשבון. יש גורמים רבים כאלה בכל עסקה. והכי חשוב, אתם צריכים עורך דין שיהיה מחויב לעשות הכל כדי שהליך מכירת הדירה יסתיים בהתאם לציפיות שלכם ואף יותר מכך.

תכנון מס נכון והיערכות מבעוד מועד עשויים לחסוך לכם כסף רב

ליווי משפטי טוב = חסכון בכסף שלכם!

בעקבות הרפורמה שנכנסה לתוקף בתחילת שנת 2014 אם בבעלותכם יותר מדירה אחת אתם עשויים להיות מחויבים במס שבח (מס המוטל על עליית שווי הדירה מאז רכישתה). יחד עם זאת, תכנון מס נכון והיערכות מבעוד מועד עשויים לחסוך לכם כסף רב. חוקי המס החדשים מחייבים לבחור בעורך דין בעל ידע מקיף ומעודכן, שכן בחירת עורך דין שאינו מומחה בתחום עלולה לגרום לכם נזק בלתי-הפיך. אתם עלולים להפסיד הרבה כסף. בכל עסקה גם קיים סיכון שהקונה לא יעמוד בתשלום מחיר הדירה. אם בשל קשיים שיערים הבנק שממנו הקונה מתכוון לקחת משכנתא, אם בשל משבר כלכלי שהקונה עשוי להיקלע אליו בשלב כלשהו במהלך ביצוע העסקה ואם בשל סיבות אחרות. רק עורך דין מיומן ידע להיערך לתסריטים מעין אלה מבעוד מועד כדי למזער את הסיכונים שלכם ולהעניק לכספכם הגנה מקסימלית.