ליווי אישי וצמוד – הבסיס לכל עסקת נדל"ן מוצלחת!

נדמה שקניית דירה תמיד תהיה מלווה בחששות ובפחדים. שאלות כמו האם אנו מקבלים את ההחלטה הנכונה? האם זו התקופה הנכונה? המחירים ירדו או יעלו? ומה לגבי העבודה? המשכנתא החדשה? והאם זו הדירה שאנחנו באמת רוצים או צריכים?

בתקופה כה לחוצה כשנדמה שאי אפשר לחכות להיות כבר "אחרי זה". אנחנו יודעים שהדבר האחרון שאתם רוצים לדאוג בגללו הוא עורך הדין שלכם. האם הוא באמת מבין כמה חשוב לכם לא לקחת שום סיכון מיותר? האם הוא באמת יהיה זמין לתת מענה לשאלות ולחששות שלכם לאורך התהליך? האם הוא יהיה שם כדי לתת הכוונה, לייעץ ולשמור על זכויותיכם בעת הצורך?

לשאול את כל השאלות הנכונות

דבר אחד בטוח. זו לא אופציה עבורכם לקבל טיפול משפטי לא טוב

אתם רוצים עורך דין שיהיה זמין עבורכם ויכיר את כל הפרטים החשובים לכם כל כך. עורך דין שידע לתת מענה לשאלות הרבות שעולות וידע גם לשאול את כל השאלות הנכונות. עורך דין שיהיה נגיש עבורכם וידע שאתם לא רק חלק מהעניין אלא העיקר! עורך דין שאכפת לו מכם ומהצרכים המיוחדים שלכם. אנחנו יודעים שתמיד יש צרכים כאלה.

אל תוסיפו סיכונים מיותרים

ניהול סיכונים בתהליך – עיניים פקוחות לרווחה!

הניסיון מלמד שבכל עסקת מקרקעין קיים מימד של סיכון. לעיתים מדובר בסיכון פנימי. למשל, שמוכר לא ימסור את הדירה בזמן, ולעיתים מדובר בסיכון חיצוני, כמו כח עליון או הליך משפטי שננקט כנגד אחד הצדדים לעסקה ועלול למנוע את האפשרות להשלים את העסקה. התהליך מחייב שיתוף בין עורך הדין ללקוח כדי להפחית את הסיכונים למינימום האפשרי. ישנו סיכון נוסף שממנו חייבים להימנע והוא ליווי עסקה על ידי עורך דין חסר ניסיון. או גרוע מכך, עורך דין חסר זמן או סבלנות. עורך דין כזה עלול להוביל לקטסטרופה ממנה יש להימנע בכל מחיר! הטיפול בעסקת מקרקעין חייב להתבצע אך ורק על ידי עורך דין מומחה בעסקאות נדלן. אל תוסיפו סיכונים מיותרים.

על עורך הדין להכיר אתכם ואת כל אותם האילוצים המיוחדים לעסקה שלכם

שקט נפשי ואחריות – גם כשקונים דירה צריך ואפשר לישון טוב בלילה!

עסקת מקרקעין היא דבר אינדיבידואלי. המשא ומתן אמנם מחייב ידע מקצועי וניסיון, אך לא פחות חשוב מכך – על עורך הדין להכיר אתכם ואת כל אותם האילוצים המיוחדים לעסקה שלכם. אתם חייבים לבחור את עורך הדין שיאפשר לכם לישון בלילה בידיעה שכל אותם גורמים שיש להתחשב בהם אכן נלקחים בחשבון. יש גורמים רבים כאלה בכל עסקה. והכי חשוב, אתם צריכים עורך דין שיהיה מחויב לעשות הכל כדי שהליך קניית הדירה יסתיים בהתאם לציפיות שלכם ואף יותר מכך.

עסקת נדל"ן היא קודם כל עסקה בין אנשים

ליווי משפטי טוב = הקונה במרכז!

ליווי משפטי טוב בעסקת נדל"ן אינו מתמצה בעריכת מסמכים משפטיים בשפה מסורבלת. הוא גם אינו מתמצה במשחקי אגו בין עורך הדין שלכם לעורך הדין של הצד השני. ליווי משפטי טוב בעסקת נדל"ן הוא כזה שתמיד ייקח בחשבון שעסקת נדל"ן היא קודם כל עסקה בין אנשים. לכן, הדבר החשוב ביותר הוא שהאינטרסים שלכם יקבלו את המקום והיחס הראוי. חישבו על שופט במשחק כדורסל או כדורגל שמבין שהתערבות שלו במשחק מפריעה לשחק. לכן, שופט טוב יפסיק את המשחק רק אם באמת קרה משהו שמחייב זאת. אנו מאמינים שתפקיד עורך הדין בעסקת נדל"ן הוא קודם כל לשמור על כללי "משחק" הוגנים. כאלה שיבטיחו שתקבלו את הדירה ושהזכויות בדירה יועברו אליכם. בלי "טריקים" ובלי "קסמים".